Tak posłanka tłumaczy się z afery. "Jeszcze powinni mi podziękować" (opens original article in a new tab)
Posłanka KO została zapisana na specjalistyczne badanie w szpitalu bez kolejki, co wywołało kontrowersje. Szpital wykrył nieprawidłowości i nie wysłał rozliczenia do NFZ. Posłanka tłumaczy się, że została zapisana przez osobę z Koalicji Obywatelskiej z powodu obowiązków zawodowych.
- Posłanka KO została zapisana na specjalistyczne badanie w szpitalu bez kolejki
- Mechanizmy kontrolne szpitala wykryły nieprawidłowości i nie wysłały rozliczenia do NFZ
- Posłanka tłumaczy się, że została zapisana przez osobę z Koalicji Obywatelskiej z powodu obowiązków zawodowych
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.