Szyba spadła z wieżowca w Warszawie. "Obudził mnie straszny huk" (opens original article in a new tab)
Szyba spadła z wieżowca w Warszawie w nocy. Nikt nie został ranny, ale uszkodzono samochód. W tym samym budynku doszło do podobnego zdarzenia w ubiegłym roku.
- Szyba spadła z wieżowca w Warszawie w nocy
- Nikt nie został ranny, uszkodzono Fiat
- W tym samym biurowcu doszło do podobnego incydentu w ubiegłym roku
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.