Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Szyba spadła z wieżowca w Warszawie. "Obudził mnie straszny huk" (opens original article in a new tab)

TL;DR

Szyba spadła z wieżowca w Warszawie w nocy. Nikt nie został ranny, ale uszkodzono samochód. W tym samym budynku doszło do podobnego zdarzenia w ubiegłym roku.

  • Szyba spadła z wieżowca w Warszawie w nocy
  • Nikt nie został ranny, uszkodzono Fiat
  • W tym samym biurowcu doszło do podobnego incydentu w ubiegłym roku

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.