Szpital Południowy już z nową radą nadzorczą. Trzaskowski podał nazwiska (opens original article in a new tab)
Szpital Południowy w Warszawie zyskał nową radę nadzorczą po ujawnieniu skandalicznych praktyk. Prezydent Rafał Trzaskowski zapowiedział zmiany w innych placówkach medycznych.
- Szpital Południowy w Warszawie ma nową radę nadzorczą złożoną z Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka i prof. Mariusz Bidziński.
- Prezydent Rafał Trzaskowski zapowiedział zmiany w innych placówkach medycznych i wzmocnienie ich w czerwcu, bez udziału polityków.
- W wyniku afery w szpitalu odwołano dotychczasową radę nadzorczą na wniosek prezydenta miasta.
- Zmiany nastąpiły po ujawnieniu skandalicznych praktyk, w tym nieprawidłowego dochodu lekarza i przyjmowania polityków poza kolejnością.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.