Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Szpital Południowy już z nową radą nadzorczą. Trzaskowski podał nazwiska (opens original article in a new tab)

TL;DR

Szpital Południowy w Warszawie zyskał nową radę nadzorczą po ujawnieniu skandalicznych praktyk. Prezydent Rafał Trzaskowski zapowiedział zmiany w innych placówkach medycznych.

  • Szpital Południowy w Warszawie ma nową radę nadzorczą złożoną z Anna Walicka-Dąbrowska, Katarzyna Taraszkiewicz-Sirocka i prof. Mariusz Bidziński.
  • Prezydent Rafał Trzaskowski zapowiedział zmiany w innych placówkach medycznych i wzmocnienie ich w czerwcu, bez udziału polityków.
  • W wyniku afery w szpitalu odwołano dotychczasową radę nadzorczą na wniosek prezydenta miasta.
  • Zmiany nastąpiły po ujawnieniu skandalicznych praktyk, w tym nieprawidłowego dochodu lekarza i przyjmowania polityków poza kolejnością.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.