Spotkanie z talibami w Brukseli. Polska była obecna (opens original article in a new tab)
Polska wzięła udział w spotkaniu z talibami w Brukseli, organizowanym przez Komisję Europejską, w sprawie odsyłania osób bez prawa pobytu do Afganistanu. Wiceminister spraw wewnętrznych podkreślił, że rozmowy dotyczyły jedynie osób z poważnymi przestępstwami w UE, a udział w rozmowach nie oznacza akceptacji reżimu talibów.
- Polska wzięła udział w spotkaniu z talibami w Brukseli organizowanym przez Komisję Europejską.
- Wiceminister spraw wewnętrznych Maciej Duszczyk podkreślił, że rozmowy dotyczyły jedynie osób z poważnymi przestępstwami w UE.
- Europoseł Robert Biedroń domaga się wyjaśnień od Komisji Europejskiej w sprawie spotkania z talibami.
- Udział Polski w rozmowach nie oznacza akceptacji reżimu talibów, podkreślono to w komunikatach.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.