Śmierć 14-latki w Andrychowie. Trzech policjantów przed sądem (opens original article in a new tab)
Trzech policjantów z Andrychowa i Kęt zostało oskarżonych za niedopełnienie obowiązków w sprawie zaginięcia 14-letniej Natalii, która zmarła po wychłodzeniu organizmu.
- Trzech policjantów z Andrychowa i Kęt zostało oskarżonych za niedopełnienie obowiązków w sprawie zaginięcia 14-letniej Natalii.
- Natalia zmarła po wychłodzeniu organizmu, a funkcjonariusze nie podjęli odpowiednich działań, w tym lokalizacji telefonu komórkowego.
- Prokuratura stwierdziła, że policjanci nie zainicjowali patroli i nie zastosowali się do podstaw poszukiwań, co doprowadziło do niebezpieczeństwa dla dziewczynki.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.