Schowali to w bunkrach. Ogromne odkrycie w Sydney (opens original article in a new tab)
W Sydney policja przejęła rekordową ilość kokainy, która była ukryta w bunkrach. Zatrzymano osiem osób za handel narkotykami.
- Australijska policja przejęła 2,7 tony kokainy w Sydney
- Narkotyki były ukryte w plastikowych tubach w bunkrach
- Zatrzymano osiem osób za handel narkotykami
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.