Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Schowali to w bunkrach. Ogromne odkrycie w Sydney (opens original article in a new tab)

TL;DR

W Sydney policja przejęła rekordową ilość kokainy, która była ukryta w bunkrach. Zatrzymano osiem osób za handel narkotykami.

  • Australijska policja przejęła 2,7 tony kokainy w Sydney
  • Narkotyki były ukryte w plastikowych tubach w bunkrach
  • Zatrzymano osiem osób za handel narkotykami

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.