Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Przełom ws. Piotra Pytla. Siedział 20 lat, wyszedł na wolność (opens original article in a new tab)

TL;DR

Piotr Pytel, który siedział 20 lat za zabójstwo, wyszedł z więzienia po tym, gdy inny mężczyzna przyznał się do zbrodni. Decyzja o jego zwolnieniu została podjęta na podstawie postanowienia prokuratora generalnego, a końcowa decyzja o ułaskawieniu należy do prezydenta.

  • Piotr Pytel wyszedł z więzienia po 20 latach odbywania kary dożywocia.
  • Inny mężczyzna przyznał się do zabójstwa, za które skazano Piotra Pytla.
  • Decyzja o zwolnieniu została podjęta na podstawie postanowienia prokuratora generalnego.
  • Prezydent Karol Nawrocki będzie rozpatrywał wniosek o ułaskawienie.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.