Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Posłanka Pępek wepchnęła się w kolejkę do szpitala. Ma tłumaczyć się przed klubem KO (opens original article in a new tab)

TL;DR

Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek została zapisana na badanie w szpitalu bez kolejki, co wywołało kontrowersje. Klub KO rozważa konsekwencje, a szpital nie wysłał rozliczenia do NFZ. Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną z partią.

  • Posłanka KO Małgorzata Pępek została zapisana na specjalistyczne badanie w szpitalu bez kolejki, co wywołało kontrowersje.
  • Klub KO rozważa konsekwencje ze względu na podejrzenia nieprawidłowości w dostępie do usług medycznych.
  • Szpital nie wysłał rozliczenia usługi do NFZ, a Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną z KO.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.