Posłanka Pępek wepchnęła się w kolejkę do szpitala. Ma tłumaczyć się przed klubem KO (opens original article in a new tab)
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek została zapisana na badanie w szpitalu bez kolejki, co wywołało kontrowersje. Klub KO rozważa konsekwencje, a szpital nie wysłał rozliczenia do NFZ. Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną z partią.
- Posłanka KO Małgorzata Pępek została zapisana na specjalistyczne badanie w szpitalu bez kolejki, co wywołało kontrowersje.
- Klub KO rozważa konsekwencje ze względu na podejrzenia nieprawidłowości w dostępie do usług medycznych.
- Szpital nie wysłał rozliczenia usługi do NFZ, a Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną z KO.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.