Posłanka KO wyprzedziła kolejkę na badanie. Szpital ją upomniał (opens original article in a new tab)
Posłanka KO Małgorzata Pępek ominęła kolejkę na badanie w szpitalu w Żywcu, co spowodowało upomnienie ze strony placówki. Szpital nie rozliczył badania z NFZ, a Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną ze strukturami KO.
- Posłanka KO Małgorzata Pępek ominęła kolejkę na badanie w szpitalu w Żywcu
- Szpital nie rozliczył badania z NFZ i upomniał posłankę
- Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną ze strukturami KO
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.