Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Posłanka KO wyprzedziła kolejkę na badanie. Szpital ją upomniał (opens original article in a new tab)

TL;DR

Posłanka KO Małgorzata Pępek ominęła kolejkę na badanie w szpitalu w Żywcu, co spowodowało upomnienie ze strony placówki. Szpital nie rozliczył badania z NFZ, a Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną ze strukturami KO.

  • Posłanka KO Małgorzata Pępek ominęła kolejkę na badanie w szpitalu w Żywcu
  • Szpital nie rozliczył badania z NFZ i upomniał posłankę
  • Pępek przyznała, że została zapisana przez osobę związaną ze strukturami KO

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.