"Patologię trzeba tępić". Ordynator SOR w Międzylesiu o aferze w stolicy (opens original article in a new tab)
Ordynator SOR w Międzylesiu wskazuje na problemy w zarządzaniu szpitalami, podkreślając potrzebę specjalistów w medycynie ratunkowej i nieprawidłowości w Szpitalu Południowym.
- Ordynator SOR w Międzylesiu podkreśla, że SOR-em powinien kierować ordynator wyspecjalizowany w medycynie ratunkowej
- Wśród medyków krążyły opowieści o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym w Warszawie
- W Polsce działa 250 SOR-ów, ale niewielu lekarzy chce objąć stanowisko ordynatora ze względu na trudności i odpowiedzialność
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.