Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

"Patologię trzeba tępić". Ordynator SOR w Międzylesiu o aferze w stolicy (opens original article in a new tab)

TL;DR

Ordynator SOR w Międzylesiu wskazuje na problemy w zarządzaniu szpitalami, podkreślając potrzebę specjalistów w medycynie ratunkowej i nieprawidłowości w Szpitalu Południowym.

  • Ordynator SOR w Międzylesiu podkreśla, że SOR-em powinien kierować ordynator wyspecjalizowany w medycynie ratunkowej
  • Wśród medyków krążyły opowieści o nieprawidłowościach w Szpitalu Południowym w Warszawie
  • W Polsce działa 250 SOR-ów, ale niewielu lekarzy chce objąć stanowisko ordynatora ze względu na trudności i odpowiedzialność

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.