Nagrany na murku w środku nocy. Huczy po nagraniu z Miszalskim (opens original article in a new tab)
Aleksander Miszalski stracił urząd prezydenta Krakowa po referendum. W sieci pojawiło się nagranie z jego prywatnej sytuacji, co wywołało krytykę ze strony KO.
- Aleksander Miszalski stracił urząd prezydenta Krakowa po referendum z 24 maja.
- W sieci pojawiło się nagranie z ul. Szczepańskiej, na którym był prezydent w prywatnej sytuacji.
- KO krytykuje nagrywanie i rozpowszechnianie filmów z byłym politykiem, mówiąc o ryzyku politycznych interpretacji.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.