Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Ksiądz pojechał po pijaku do McDonalda. "Lodówka była pusta (opens original article in a new tab)

TL;DR

W Lublinie ruszył proces księdza, który po pijaku jechał do McDonald's, tłumacząc, że lodówka była pusta. Sąd nie zgodził się na uchylenie zabezpieczenia majątkowego.

  • Ksiądz został zatrzymany za prowadzenie samochodu z ponad dwoma promilami alkoholu
  • Tłumaczył, że lodówka była pusta i postanowił jechać do McDonald's
  • Sąd nie zgodził się na uchylenie zabezpieczenia majątkowego w postaci samochodu

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.