Ksiądz pojechał po pijaku do McDonalda. "Lodówka była pusta (opens original article in a new tab)
W Lublinie ruszył proces księdza, który po pijaku jechał do McDonald's, tłumacząc, że lodówka była pusta. Sąd nie zgodził się na uchylenie zabezpieczenia majątkowego.
- Ksiądz został zatrzymany za prowadzenie samochodu z ponad dwoma promilami alkoholu
- Tłumaczył, że lodówka była pusta i postanowił jechać do McDonald's
- Sąd nie zgodził się na uchylenie zabezpieczenia majątkowego w postaci samochodu
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.