Kradł kości ze szpitala. Całe Węgry mówią o tym mężczyźnie (opens original article in a new tab)
30-letni pracownik szpitala kradł ludzkie szczątki i przyznał się do kanibalizmu. W jego mieszkaniu znaleziono liczne szczątki, a sprawę poruszyły media na Węgrzech.
- Pracownik szpitala kradł ludzkie szczątki przez dłuższy czas.
- Zatrzymany przyznał się do wykopywania fragmentów ciał i kanibalizmu.
- W jego mieszkaniu znaleziono kości, czaszki i inne szczątki, w tym serce w słoiku.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.