Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Kontrola w szkole po zabójstwie 11-latki. Dotarli do protokołu (opens original article in a new tab)

TL;DR

Po zabójstwie 11-latki w Jeleniej Górze, kuratorium przeprowadziło kontrolę w szkole, zalecając niezwłoczne reagowanie na niepożądane zachowania uczniów. Postępowanie wobec 12-letniej podejrzanej toczy się z wyłączeniem jawności.

  • Dolnośląskie Kuratorium Oświaty przeprowadziło kontrolę w szkole po zabójstwie 11-latki
  • Wychowawcy mieli niezwłocznie reagować na niepożądane zachowania z kart samooceny uczniów
  • Postępowanie wobec 12-latki toczy się z wyłączeniem jawności

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.