Kontrola w szkole po zabójstwie 11-latki. Dotarli do protokołu (opens original article in a new tab)
Po zabójstwie 11-latki w Jeleniej Górze, kuratorium przeprowadziło kontrolę w szkole, zalecając niezwłoczne reagowanie na niepożądane zachowania uczniów. Postępowanie wobec 12-letniej podejrzanej toczy się z wyłączeniem jawności.
- Dolnośląskie Kuratorium Oświaty przeprowadziło kontrolę w szkole po zabójstwie 11-latki
- Wychowawcy mieli niezwłocznie reagować na niepożądane zachowania z kart samooceny uczniów
- Postępowanie wobec 12-latki toczy się z wyłączeniem jawności
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.