Kolejna afera w Szpitalu Południowym. Sfałszowano 20 kart zgonu (opens original article in a new tab)
Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie sfałszowania 20 kart zgonów w prosektorium Szpitala Południowego. Nieznany sprawca wypełnił dokumenty, naniósł pieczęć koordynatora i podpisał je jako osoba nieuprawniona. Śledztwo nie łączy się ze śledztwami dotyczącymi nieprawidłowości na SOR-ze.
- Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie sfałszowania 20 kart zgonów w prosektorium Szpitala Południowego.
- Nieznany sprawca wypełnił dokumenty, naniósł pieczęć koordynatora i podpisał je jako osoba nieuprawniona.
- Śledztwo nie łączy się ze śledztwami dotyczącymi nieprawidłowości na SOR-ze Szpitala Południowego.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.