Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Wirtualna Polskawiadomosci.wp.pl

Kolejna afera w Szpitalu Południowym. Sfałszowano 20 kart zgonu (opens original article in a new tab)

TL;DR

Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie sfałszowania 20 kart zgonów w prosektorium Szpitala Południowego. Nieznany sprawca wypełnił dokumenty, naniósł pieczęć koordynatora i podpisał je jako osoba nieuprawniona. Śledztwo nie łączy się ze śledztwami dotyczącymi nieprawidłowości na SOR-ze.

  • Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie sfałszowania 20 kart zgonów w prosektorium Szpitala Południowego.
  • Nieznany sprawca wypełnił dokumenty, naniósł pieczęć koordynatora i podpisał je jako osoba nieuprawniona.
  • Śledztwo nie łączy się ze śledztwami dotyczącymi nieprawidłowości na SOR-ze Szpitala Południowego.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.