Kaczyński o aferze w szpitalu. Proponuje powołanie komisji (opens original article in a new tab)
Prezes PiS Jarosław Kaczyński skrytykował aferę w szpitalu i proponuje powołanie niezależnej komisji do wyjaśnienia sytuacji. Lekarz z Szpitala Południowego stwierdził, że procedury medyczne były wykonywane wadliwie, co prowadziło do powikłań i śmierci pacjentów. W placówce miało dochodzić do fałszowania dokumentacji medycznej i przyjmowania polityków KO bez kolejki w saloniku VIP.
- Prezes PiS Jarosław Kaczyński skrytykował aferę w szpitalu i proponuje powołanie niezależnej komisji
- Lekarz z Szpitala Południowego stwierdził, że procedury medyczne były wykonywane wadliwie, co prowadziło do powikłań i śmierci pacjentów
- W szpitalu miało dochodzić do fałszowania dokumentacji medycznej i przyjmowania polityków KO bez kolejki w saloniku VIP
- Kaczyński ocenił, że afera to
- Wszystkie historie zaczynają się od jednego zgłoszenia. Jeśli w twoim szpitalu, urzędzie czy firmie dzieje się coś, co wymaga sprawdzenia - daj nam znać. Wystarczy krótka wiadomość na dziejesie.wp.pl. Twoje dane chronimy, każdy sygnał sprawdzamy.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.