Głośny wywiad ordynatora. Jest reakcja z KO. "Jestem zszokowana" (opens original article in a new tab)
W szpitalu w Warszawie wskazano na nieprawidłowości, w tym powierzenie kierownictwa młodemu lekarzowi. Rzeczniczka KO wyraziła zszokowanie i podkreśliła konieczność postępowania prokuratorskiego.
- Dr Emil Jędrzejewski wskazał na nieprawidłowości w Szpitalu Południowym, w tym powierzenie kierownictwa młodemu lekarzowi
- Rzeczniczka KO Dorota Łoboda wyraziła zszokowanie i podkreśliła konieczność postępowania prokuratorskiego
- W szpitalu prowadzone są kontrole NFZ, audyt i postępowanie prokuratorskie w sprawie nieprawidłowości
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.