Będą cztery grupy. Iran przekazał więcej szczegółów po rozmowach z USA (opens original article in a new tab)
Iran i USA ustaliły utworzenie czterech grup roboczych do pracy nad zniesieniem sankcji, sprawami nuklearnymi i odbudową gospodarczą, a kolejne negocjacje obejmie komitet wysokiego szczebla.
- Iran ogłosił utworzenie czterech grup roboczych po rozmowach z USA.
- Grupy zajmą się zniesieniem sankcji, sprawami nuklearnymi, odbudową gospodarczą i nadzorem ustaleń.
- Kolejne negocjacje obejmie komitet wysokiego szczebla z udziałem Iranu, USA, Pakistanu i Kataru.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.