Amerykańska baza w Polsce. Generał zabiera głos (opens original article in a new tab)
Generał Mieczysław Bieniek w programie 'Newsroom' w Wirtualnej Polsce stwierdził, że szansa na powstanie stałej bazy wojsk USA w Polsce jest bardzo realna, jednak proces będzie długotrwały i wymagać będzie dużego wysiłku organizacyjnego i finansowego.
- Generał Mieczysław Bieniek ocenił, że szansa na powstanie stałej bazy USA w Polsce jest bardzo realna.
- Stała baza wojskowa USA w Polsce wymaga długotrwałego procesu organizacyjnego, finansowego i logistycznego.
- Amerykański sekretarz wojny wyraził zainteresowanie propozycją polskiego rządu dotyczącą stałej bazy wojsk USA.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.