Ці функції кондиціонера змусять вас переплачувати за світло: що радить фахівець (opens original article in a new tab)
Некоректне використання кондиціонера може призвести до збільшення витрат електроенергії. Фахівець радить уникати функції "турбо" та частих вмикань, а також правильно налаштовувати температуру.
- Некоректні налаштування кондиціонера можуть збільшити споживання електроенергії на 20-30%
- Функція "турбо" є однією з найенерговитратніших і не є необхідною
- Часті вмикання та вимикання збільшують витрати електроенергії та скорочують термін служби компресора
- Режим "dry" зменшує вологість, але не охолоджує приміщення
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.