Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
UNIANunian.ua

Ці функції кондиціонера змусять вас переплачувати за світло: що радить фахівець (opens original article in a new tab)

TL;DR

Некоректне використання кондиціонера може призвести до збільшення витрат електроенергії. Фахівець радить уникати функції "турбо" та частих вмикань, а також правильно налаштовувати температуру.

  • Некоректні налаштування кондиціонера можуть збільшити споживання електроенергії на 20-30%
  • Функція "турбо" є однією з найенерговитратніших і не є необхідною
  • Часті вмикання та вимикання збільшують витрати електроенергії та скорочують термін служби компресора
  • Режим "dry" зменшує вологість, але не охолоджує приміщення

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.