У 1908-му над Сибіром щось вибухнуло і повалило мільйони дерев, а кратера так і не знайшли (opens original article in a new tab)
У 1908 році над Сибіром вибухнув астероїд, знищивши мільйони дерев, але кратера не знайшли.
- Потужність вибуху 1908 року прирівнюють до атомної бомби на Хіросіму
- Астероїд діаметром 50-60 метрів розірвався в атмосфері, знищивши 2 000 квадратних кілометрів лісу
- Епіцентр вибуху не мав кратера або метеорита, але мільйони дерев були повалені
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.