Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
UNIANunian.ua

У 1908-му над Сибіром щось вибухнуло і повалило мільйони дерев, а кратера так і не знайшли (opens original article in a new tab)

TL;DR

У 1908 році над Сибіром вибухнув астероїд, знищивши мільйони дерев, але кратера не знайшли.

  • Потужність вибуху 1908 року прирівнюють до атомної бомби на Хіросіму
  • Астероїд діаметром 50-60 метрів розірвався в атмосфері, знищивши 2 000 квадратних кілометрів лісу
  • Епіцентр вибуху не мав кратера або метеорита, але мільйони дерев були повалені

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.