У Києві почалися екстрені відключення електроенергії: де немає світла (opens original article in a new tab)
У Києві на лівому березі почалися екстрені відключення електроенергії. ДТЕК просить громадян ощадливо використовувати електроенергію. У соцмережах з'явилися повідомлення про відсутність світла та стрибки напруги.
- У Києві на лівому березі запроваджено екстрені відключення електроенергії
- ДТЕК просить ощадливо використовувати електроенергію для збереження енергосистеми
- У соцмережах повідомляють про зникнення світла та стрибки напруги
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.