Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
UNIANunian.ua

У Києві почалися екстрені відключення електроенергії: де немає світла (opens original article in a new tab)

TL;DR

У Києві на лівому березі почалися екстрені відключення електроенергії. ДТЕК просить громадян ощадливо використовувати електроенергію. У соцмережах з'явилися повідомлення про відсутність світла та стрибки напруги.

  • У Києві на лівому березі запроваджено екстрені відключення електроенергії
  • ДТЕК просить ощадливо використовувати електроенергію для збереження енергосистеми
  • У соцмережах повідомляють про зникнення світла та стрибки напруги

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.