Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
UNIANunian.ua

"Трохи прогулював школу": полонений узбек розповів, що не вміє ні читати, ні писати (opens original article in a new tab)

TL;DR

53-річний узбек, який воював на боці росіян, зізнався, що не вміє читати та писати, часто прогулював школу, пропрацював на будівництві та потрапив у полон через прострочені документи. Він визнав справедливість українських ударів по Москві.

  • 53-річний узбек зізнався, що не вміє читати та писати
  • Він пропрацював на будівництві, часто прогулював школу
  • Поліція затримала його через прострочені документи, потім відправила на фронт
  • Окупант визнав справедливість українських ударів по Москві

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.