"Трохи прогулював школу": полонений узбек розповів, що не вміє ні читати, ні писати (opens original article in a new tab)
53-річний узбек, який воював на боці росіян, зізнався, що не вміє читати та писати, часто прогулював школу, пропрацював на будівництві та потрапив у полон через прострочені документи. Він визнав справедливість українських ударів по Москві.
- 53-річний узбек зізнався, що не вміє читати та писати
- Він пропрацював на будівництві, часто прогулював школу
- Поліція затримала його через прострочені документи, потім відправила на фронт
- Окупант визнав справедливість українських ударів по Москві
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.