Пілот США, який літав на F/A-18, F-16, F-22 та F-35, назвав найкращий винищувач (opens original article in a new tab)
Пілот США Дейв Берке, який літав на чотирьох винищувачах, назвав F-22 Raptor найкращим з-за його унікальних характеристик.
- Пілот США Дейв Берке літав на F/A-18, F-16, F-22 та F-35
- F-22 Raptor вважається найкращим винищувачем за його оцінкою
- F-22 відрізняється маневреністю, малопомітністю та швидкістю
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.