Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
UNIANunian.ua

Окупанти почали запроваджувати ліміти на використання снарядів для артилерії, – Волошин (opens original article in a new tab)

TL;DR

Окупанти почали вводити ліміти на використання артилерійських снарядів через проблеми з логістикою, в той час як українські військові повідомляють про зменшення інтенсивності штурмових дій.

  • Окупанти вводять ліміти на використання артилерійських снарядів через проблеми з логістикою.
  • Противник відчуває нестачу палива та засобів для постачання, що впливає на роботу систем управління та дронів.
  • Українська розвідка повідомляє про зменшення інтенсивності штурмових дій з боку ворога.
  • Противник накопичує боєприпаси на передових позиціях, але не має ознак зменшення активності.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.