Окупанти почали запроваджувати ліміти на використання снарядів для артилерії, – Волошин (opens original article in a new tab)
Окупанти почали вводити ліміти на використання артилерійських снарядів через проблеми з логістикою, в той час як українські військові повідомляють про зменшення інтенсивності штурмових дій.
- Окупанти вводять ліміти на використання артилерійських снарядів через проблеми з логістикою.
- Противник відчуває нестачу палива та засобів для постачання, що впливає на роботу систем управління та дронів.
- Українська розвідка повідомляє про зменшення інтенсивності штурмових дій з боку ворога.
- Противник накопичує боєприпаси на передових позиціях, але не має ознак зменшення активності.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.