Нацбанк оштрафував "Укрпошту" на понад 2,5 мільйона гривень (opens original article in a new tab)
Нацбанк України оштрафував "Укрпошту" на 2,5 мільйона гривень за порушення законодавства. Компанія зобов'язана сплатити штраф протягом 14 днів та усунути порушення. Крім того, НБУ вимагає відсторонити гендиректора "Укрпошти".
- Нацбанк України оштрафував "Укрпошту" на 2 544 900 гривень за порушення законодавства
- Укрпошта зобов'язана сплатити штраф протягом 14 днів та усунути порушення
- НБУ вимагає відсторонити гендиректора "Укрпошти" Ігоря Смілянського від керівництва компанії
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.