Кремль звинуватив США у невиконанні "домовленостей" Трампа та Путіна в Анкориджі, - Reuters (opens original article in a new tab)
Кремль звинуватив США у невиконанні домовленостей, досягнутих під час саміту Трампа та Путіна в Анкоріджі, і вважає, що саміт міг бути американською тактичною хитрістю. Москва прагне відновити діалог, але лише на умовах Стамбульських домовленостей 2022 року.
- Кремль звинуватив США у невиконанні домовленостей, досягнутих під час саміту Трампа та Путіна в Анкоріджі
- Москва вважає, що саміт міг бути американською тактичною хитрістю
- Росія прагне відновити діалог, але лише на умовах Стамбульських домовленостей 2022 року
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.