Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
UNIANunian.ua

Кремль звинуватив США у невиконанні "домовленостей" Трампа та Путіна в Анкориджі, - Reuters (opens original article in a new tab)

TL;DR

Кремль звинуватив США у невиконанні домовленостей, досягнутих під час саміту Трампа та Путіна в Анкоріджі, і вважає, що саміт міг бути американською тактичною хитрістю. Москва прагне відновити діалог, але лише на умовах Стамбульських домовленостей 2022 року.

  • Кремль звинуватив США у невиконанні домовленостей, досягнутих під час саміту Трампа та Путіна в Анкоріджі
  • Москва вважає, що саміт міг бути американською тактичною хитрістю
  • Росія прагне відновити діалог, але лише на умовах Стамбульських домовленостей 2022 року

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.