ДТЕК представив План енергетичного переходу для зміцнення енергобезпеки та декарбонізації України (opens original article in a new tab)
ДТЕК представив План енергетичного переходу з метою підтримки енергобезпеки та декарбонізації України, включаючи інвестиції у відновлювані джерела енергії та модернізацію мереж.
- ДТЕК запустила План енергетичного переходу для підтримки енергобезпеки та декарбонізації України.
- План включає чотири стратегічні пріоритети: відхід від вугілля, інвестиції у ВДЕ, модернізацію мереж та низьковуглецеві рішення.
- ДТЕК інвестувала 2,4 млрд євро у підтримку енергосистеми з початку війни.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.