Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
UNIANunian.ua

ДТЕК представив План енергетичного переходу для зміцнення енергобезпеки та декарбонізації України (opens original article in a new tab)

TL;DR

ДТЕК представив План енергетичного переходу з метою підтримки енергобезпеки та декарбонізації України, включаючи інвестиції у відновлювані джерела енергії та модернізацію мереж.

  • ДТЕК запустила План енергетичного переходу для підтримки енергобезпеки та декарбонізації України.
  • План включає чотири стратегічні пріоритети: відхід від вугілля, інвестиції у ВДЕ, модернізацію мереж та низьковуглецеві рішення.
  • ДТЕК інвестувала 2,4 млрд євро у підтримку енергосистеми з початку війни.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.