Іспанія демонтувала прикордонні пости з Гібралтаром уперше за понад 300 років (opens original article in a new tab)
Іспанія та Гібралтар демонтували прикордонні пости уперше за 300 років у рамках угоди після Brexit, що дозволить безперешкодний рух 15 тис. працівників щодня.
- Іспанія та Гібралтар демонтували прикордонні пости у рамках угоди після Brexit.
- Нова угода скасовує сухопутний кордон, дозволяючи безперешкодний рух 15 тис. працівників щодня.
- Контроль буде переміщено до аеропорту Гібралтару, де громадяни Великої Британії зможуть отримати дозвіл на в’їзд.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.