Японська делегація ознайомилася з наслідками атаки РФ на музей «Чорнобиль» у Києві - МВС (opens original article in a new tab)
Японська делегація ознайомилася з наслідками російської атаки на музей «Чорнобиль» у Києві, де було знищено значну частину експонатів. Музей отримав підтримку від міжнародних партнірів для відбудови.
- Японська делегація ознайомилася з наслідками російської атаки на музей «Чорнобиль» у Києві
- Державний секретар МВС України Інна Ящук повідомила про знищення значної частини експонатів унаслідок атаки
- Музей отримав підтримку від міжнародних партнірів для відбудови
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.