Через удари РФ по енергооб'єктах є нові знеструмлення у семи областях (opens original article in a new tab)
Через російські атаки на енергетичну інфраструктуру у семи областях України виникли нові знеструмлення, найбільш складна ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Енергетики почали відновлювальні роботи.
- Російські атаки на енергетичну інфраструктуру призвели до знеструмлення споживачів у семи областях України
- Найбільш складна ситуація у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання
- Енергетики почали відновлювальні роботи, де це можливо, після нічних та ранкових обстрілів
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.