Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Ukrinformukrinform.ua

Через удари РФ по енергооб'єктах є нові знеструмлення у семи областях (opens original article in a new tab)

TL;DR

Через російські атаки на енергетичну інфраструктуру у семи областях України виникли нові знеструмлення, найбільш складна ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Енергетики почали відновлювальні роботи.

  • Російські атаки на енергетичну інфраструктуру призвели до знеструмлення споживачів у семи областях України
  • Найбільш складна ситуація у Донецькій та Херсонській областях через пошкоджене обладнання
  • Енергетики почали відновлювальні роботи, де це можливо, після нічних та ранкових обстрілів

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.