У 15 містах Італії оголосили червоний рівень небезпеки через екстремальну спеку (opens original article in a new tab)
У 15 містах Італії оголошено червоний рівень небезпеки через екстремальну спеку, що може загрожувати здоров'ю населення. Кількість таких міст зросте до 17 у четвер. У сусідніх країнах також встановлено червоний рівень небезпеки через високі температури.
- Міністерство охорони здоров'я Італії оголосило червоний рівень небезпеки через спеку в 15 містах.
- Кількість міст з червоним рівнем небезпеки зросте до 17 у четвер.
- Система оповіщення має три рівні, червоний означає загрозу здоров'ю населення.
- У Франції, Іспанії та інших країнах також оголошено червоний рівень небезпеки через спеку.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.