Україна цьогоріч отримала вже понад 4000 одиниць енергообладнання від партнерів (opens original article in a new tab)
Україна з початку 2026 року отримала від міжнародних партнерів 4007 одиниць енергетичного обладнання, зокрема генераторів, трансформаторів та котелень. Очікується додаткове надходження обладнання. Зі складів Міненерго відправлено 432 вантажі гуманітарної допомоги.
- Міжнародні партнери передали 4007 одиниць енергетичного обладнання українським енергетикам з початку 2026 року.
- Очікується надходження ще 903 генераторів, 426 трансформаторів та 159 одиниць іншого обладнання.
- З початку 2026 року зі складів хабів Міненерго відправлено 432 вантажі гуманітарної допомоги.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.