Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у Німеччині (opens original article in a new tab)
Еліна Світоліна здобула перемогу в другому колі турніру WTA 500 у Німеччині та вийшла до чвертьфіналу.
- Еліна Світоліна вийшла до чвертьфіналу турніру WTA 500 у Німеччині
- Світоліна перемогла Людмилу Самсонову з рахунком 3:6, 6:3, 6:2
- У чвертьфіналі Світоліна зустрінеться з Сінь Ю Ван
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.