Росіяни вдарили по рятувальниках під час ліквідації наслідків атаки у Нікополі (opens original article in a new tab)
Російські військові завдали повторного удару по рятувальниках у Нікополі під час гасіння пожежі, виниклої внаслідок атаки на місто. Пожежна автоцистерна була пошкоджена, особовий склад не постраждав.
- Російські військові завдали удару по рятувальниках у Нікополі під час гасіння пожежі
- Рятувальники ліквідовували наслідки попереднього обстрілу, коли їх знову атакували
- Пожежна автоцистерна була пошкоджена, особовий склад не постраждав
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.