Радбез ООН: Травень став найбільш смертельним місяцем для цивільних в Україні за чотири роки (opens original article in a new tab)
Радбез ООН повідомив, що травень став найбільш смертельним місяцем для цивільних в Україні за чотири роки, через посилення російських повітряних атак, які призвели до значної кількості жертв і пошкоджень культурних об’єктів.
- Радбез ООН повідомив, що травень став найбільш смертельним місяцем для цивільних в Україні за чотири роки
- У травні загинули щонайменше 274 цивільні особи, ще 1763 були поранені
- Росія завдала масованих ударів по Україні, включаючи об’єкти культурної спадщини, такі як Києво-Печерська лавра
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.