Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Ukrinformukrinform.ua

На Житомирщині восьмеро людей отруїлися після вживання фастфуду (opens original article in a new tab)

TL;DR

На Житомирщині восьмеро людей, серед яких шестеро дітей, отруїлися після вживання фастфуду в закладі громадського харчування. Діагностовано кишкову паличку, зареєстровано кримінальне провадження.

  • У Звягелі на Житомирщині восьмеро людей, серед яких шестеро дітей, отруїлися після вживання фастфуду
  • Діагностовано кишкову паличку у шестеро дітей та двох дорослих, які потрапили до лікарні
  • Ювенальні прокурори зареєстрували кримінальне провадження за порушення санітарних правил

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.