На Житомирщині восьмеро людей отруїлися після вживання фастфуду (opens original article in a new tab)
На Житомирщині восьмеро людей, серед яких шестеро дітей, отруїлися після вживання фастфуду в закладі громадського харчування. Діагностовано кишкову паличку, зареєстровано кримінальне провадження.
- У Звягелі на Житомирщині восьмеро людей, серед яких шестеро дітей, отруїлися після вживання фастфуду
- Діагностовано кишкову паличку у шестеро дітей та двох дорослих, які потрапили до лікарні
- Ювенальні прокурори зареєстрували кримінальне провадження за порушення санітарних правил
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.