Міненерго уперше за 20 років придбало ОВДП (opens original article in a new tab)
Міністерство енергетики України вперше за 20 років придбало облігації внутрішньої державної позики за кошти фінансового резерву для фінансування зняття з експлуатації ядерних установок. У 2026 році обсяг інвестицій становитиме близько 785 млн грн.
- Міністерство енергетики придбало ОВДП за кошти фінансового резерву для фінансування зняття з експлуатації ядерних установок
- У 2026 році обсяг інвестицій у ОВДП становитиме близько 785 млн грн
- Кошти резерву інвестовано в державні цінні папери для захисту від інфляції
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.