Загарбники упродовж доби вбили на Донеччині одного цивільного, ще сімох - поранили (opens original article in a new tab)
Російські загарбники вбили одного цивільного на Донеччині 21 червня, ще сім осіб поранили. Повідомляється про поранення двох людей 20 червня.
- Російські загарбники вбили одного жителя Донецької області 21 червня
- Сім людей отримали поранення в Дружківці, Слов’янську та Краматорську
- Загальна кількість жертв росіян не включає Маріуполь і Волноваху
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.