Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Ukrainska Pravdapravda.com.ua

У посольстві Ізраїлю "стурбовані". Кажуть, що на акції у Києві "демонстрували нацистський салют" (opens original article in a new tab)

TL;DR

Посольство Ізраїлю в Україні висловило занепокоєння через акцію об'єднання "Братство", де учасники демонстрували нацистські символи.

  • Посольство Ізраїлю в Україні висловило занепокоєння через акцію об'єднання "Братство" на Майдані Незалежності
  • Учасники акції вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют
  • Посольство вимагає оперативної реакції правоохоронних органів

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.