У посольстві Ізраїлю "стурбовані". Кажуть, що на акції у Києві "демонстрували нацистський салют" (opens original article in a new tab)
Посольство Ізраїлю в Україні висловило занепокоєння через акцію об'єднання "Братство", де учасники демонстрували нацистські символи.
- Посольство Ізраїлю в Україні висловило занепокоєння через акцію об'єднання "Братство" на Майдані Незалежності
- Учасники акції вигукували нацистське вітання та демонстрували нацистський салют
- Посольство вимагає оперативної реакції правоохоронних органів
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.