Північна Корея прийняла на озброєння перший есмінець майбутнього ядерного флоту (opens original article in a new tab)
Північна Корея оголосила про введення до складу військово-морських сил першого есмінця, що покладе початок створенню ядерного флоту. Лідер країни Кім Чен Ин заявив про план будівництва крейсерів та підводних човнів, а також про збільшення військової потужності.
- Північна Корея ввела до складу військово-морських сил перший есмінець водотоннажністю 5 000 тонн
- Лідер Кім Чен Ин заявив про план створення ядерного флоту з крейсерами та підводними човнами
- Пхеньян планує будувати по два кораблі щороку протягом п'яти років, збільшуючи військову потужність
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.