ООН: Травень став найсмертоноснішим місяцем для цивільних в Україні з 2022 року (opens original article in a new tab)
Помічник генерального секретаря ООН повідомив, що травень 2026 року став найсмертоноснішим місяцем для цивільних в Україні з 2022 року, зазнавши найвищої кількості загиблих і поранених.
- Травень 2026 року став найсмертоноснішим місяцем для цивільних в Україні з 2022 року
- У травні загинули щонайменше 274 цивільні, 1763 поранені
- Загалом від початку війни загинули 16 126 цивільних, поранені 46 590
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.