Мелоні каже, що відносини зі США мають "повернутися до норми" після її суперечки з Трампом (opens original article in a new tab)
Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що відносини зі США мають повернутися до норми після суперечки з Трампом, підкресливши, що ця суперечка не вплине на двосторонню співпрацю.
- Прем'єр-міністерка Італії Джорджа Мелоні заявила, що відносини зі США мають повернутися до норми після суперечки з Трампом
- Мелоні вважає, що суперечка не вплине на двосторонні відносини, оскільки Італія та США мають давню співпрацю
- Мелоні відкинула звинувачення Трампа про те, що вона благала його сфотографуватися, і висловила обурення його коментарями
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.