Мадяр заявив, що генпрокурор Угорщини піде у відставку – ймовірно через скандал з "Ощадом" (opens original article in a new tab)
Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що генпрокурор країни незабаром піде у відставку, ймовірно через скандал з затриманням інкасаторів українського "Ощадбанку". Угорщина повернула Україні гроші та цінності, які залишались в країні після інциденту.
- Прем'єр-міністр Угорщини Петер Мадяр заявив, що генпрокурор країни піде у відставку
- Мадяр натякнув, що відставка може бути пов'язана зі скандалом із затриманням інкасаторів "Ощадбанку"
- Угорщина повернула Україні гроші та цінності Ощадбанку, які залишались в країні після затримання інкасаторів
- Посол України в Угорщині підкреслив важливість покарання винних у цій справі
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.