В окупованому Севастополі ввели обмеження електропостачання (opens original article in a new tab)
У тимчасово окупованому Севастополі ввели обмеження електропостачання без точного графіка через перевантаження електромереж. Мешканців закликали зберігати енергію, а графік відключень буде опубліковано пізніше.
- У тимчасово окупованому Севастополі ввели режим обмеження електропостачання без точного графіка
- Обмеження введено для усунення перевантаження електромереж за межами регіону
- Мешканців закликали не використовувати потужні електроприлади
- Розвожаєв повідомив, що графік відключень буде опубліковано у каналі 'Севастопольенерго'
- У Севастополі була атака на енергетичну інфраструктуру 24 червня
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.