Військові М'янми вбили понад 700 цивільних за пів року – ООН (opens original article in a new tab)
ООН звинувачує військову хунту М'янми у вбивстві понад 700 цивільних за пів року, зокрема 224 жінок і 153 дітей, через авіаудари та жорстоке поводження з рохінджа.
- Управління ООН з прав людини повідомило, що військові М'янми вбили понад 700 цивільних за пів року
- У звіті зазначено, що серед жертв 224 жінки та 153 дитини
- Авіаудари військової хунти стали головною причиною смертей у країні
- У звіті описано жорстоке поводження з рохінджа, включаючи примусове вербування та сексуальне насильство
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.