Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Ukrainska Pravdapravda.com.ua

Військові М'янми вбили понад 700 цивільних за пів року – ООН (opens original article in a new tab)

TL;DR

ООН звинувачує військову хунту М'янми у вбивстві понад 700 цивільних за пів року, зокрема 224 жінок і 153 дітей, через авіаудари та жорстоке поводження з рохінджа.

  • Управління ООН з прав людини повідомило, що військові М'янми вбили понад 700 цивільних за пів року
  • У звіті зазначено, що серед жертв 224 жінки та 153 дитини
  • Авіаудари військової хунти стали головною причиною смертей у країні
  • У звіті описано жорстоке поводження з рохінджа, включаючи примусове вербування та сексуальне насильство

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.