Végkielégítés nélkül marad Lánczi Tamás és a Szuverenitásvédelmi Hivatal elnökhelyettesei (opens original article in a new tab)
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszűnését és a végkielégítés megfosztását szabályozó törvényjavaslatot elfogadták az országgyűlés törvényalkotási bizottsága.
- A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszűnését és a végkielégítés megfosztását szabályozó törvényjavaslatot elfogadták az országgyűlés törvényalkotási bizottsága.
- A hivatal megszűnésekor megszűnnek a korábbi eljárások és a dolgozók jogviszonyai, kivéve az elnök és elnökhelyetteseket.
- A hivatal 2023-ban alapította az Orbán-kormány, és a kormányzat a 16. módosításban már megtervezte a megszüntetés lehetőségét.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.