Vége a magas terrorfenyegetettségnek Magyarországon (opens original article in a new tab)
A magyar belügyminiszter csökkentette a terrorfenyegetettségi szintet a 2-esről a 3-asra, miután a biztonsági helyzet áttekintése után a koordinációs bizottság javaslatot tett a fokozat csökkentésére.
- A belügyminiszter csökkentette a terrorfenyegetettségi szintet Magyarországon a 2-esről a 3-asra.
- A Terrorellenes Koordinációs Bizottság a nemzetbiztonsági helyzet áttekintése után javasolta a fokozat csökkentését.
- A Belügyminisztérium továbbra is folyamatosan monitorozza a biztonsági környezetet.
- A magas szintet február 28-án rendelték el az iráni háború kirobbanásának napján.
Conversation
No comments yet
Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.