Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Van, aki soha nem tanul: visszatért és harmadszor is lebukott doppinggal a pekingi olimpia gyaloglóbajnoka (opens original article in a new tab)

TL;DR

Alex Schwazer olimpiai bajnok gyalogló harmadszor is lebukott doppingozás közben, miután a német doppingellenes ügynökség EPO-t talált a mintájában. Korábban két alkalommal is lebukott doppingozás közben, és a Netflix készített róla dokumentumfilmet.

  • Alex Schwazer olimpiai bajnok gyalogló harmadszor is doppingozott
  • A német doppingellenes ügynökség EPO-t talált a mintájában
  • Schwazer korábban két alkalommal is lebukott doppingozás közben
  • A Netflix dokumentumfilmet készített a doppingügyéről

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.