Skip to content
24/7NewsPaper
Back to feed
Telex.hutelex.hu

Őrizetbe vették Fonyód volt fideszes polgármesterét (opens original article in a new tab)

TL;DR

Fonyód volt fideszes polgármestere őrizetbe vették különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt. A nyomozás a városüzemeltetési társasággal kapcsolatos színlelt szerződések miatt indult, és két másik személyt már letartóztattak az ügyben.

  • Fonyód volt fideszes polgármestere őrizetbe vették különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés bűntettének gyanúja miatt.
  • A nyomozás a Fonyódi Városfejlesztési és Városüzemeltetési Nonprofit Közhasznú Kft.-vel kötött színlelt szerződések miatt indult.
  • Két másik személyt már letartóztattak az ügyben, a városüzemeltetési társaság volt vezetőjét azonnali hatállyal visszahívták.

Conversation

No comments yet

Threaded discussion is coming next — this is where the community conversation about this story will live.